Īpašais piedāvājums


Gaidot mazuli, jaunās māmiņas dzīve krasi mainās. Darbā tiek ņemts ilgāks atvaļinājums, domas ir vairāk vai mazāk tikai pie ģimenes un mazuļa. Jaunā mamma ir prom no darba salīdzinoši ilgu posmu, bet tas ir radošs laiks, jo mazuļa ienākšana ģimenē arī ir sava veida radīšana. Mammas šajā laikā bieži sāk nodarboties ar dažādiem rokdarbiem, mākslas darinājumiem un praktiskām lietām. Šis talants tiek izkopts un dažreiz varētu kļūt no idejas par reālu darbu, ja nepietrūktu uzņēmības.

Ikvienai mammai ir iespēja savu hobiju pārvērst par savu mazo biznesu. Sakārtojot juridisko pusi, iespējams sevi ar drošu sirdi reklamēt, piedāvāt un veidot pamatus kādam ilgtermiņa lielākam biznesam. Tā ir arī laba alternatīva, kamēr bērns ir vēl mazs, pamazām uzsāk bērnu dārza gaitas, bet mamma var gūt papildus ienākumus, esot kopā ar mazuli. „AB Finanse” ir tas palīgs, kas dod iespēju sakārtot juridisko pusi, palīdzot izvēlēties atbilstošāko uzņēmuma formu, kā arī grāmatvedību apkalpošana.

Īpašs atbalsts mammu biznesam
Saprotot cik sarežģīts ir katrs sākums, mēs piedāvājam

– palīdzība uzņēmuma dibināšanā vai saimnieciskās darbības uzsākšanā (īpaši pievēršot uzmanību tādām biznesa formām, kuras izdevīgākas māmiņai saistībā ar valsts noteiktiem pabalstiem un to saņemšanu);
– grāmatvedības apkalpošana (apskatot iespējas, lai ikdienas dokumentu sakārtošanu varētu apvienot ar mazuļa aprūpi);
– individuāla pieeja un sapratne (mammai prātā pirmajā vietā ir mazulis, tādēļ dažas lietas var aizmirsties, un par svarīgiem jautājumiem biežāk jāatgādina).

Comments are closed.